Ana Sayfa Yardım
Site Haritası
about our company
our services
trucking rates
İletişim
contact us
 
     
    Dünyanın neresinde olursa olsun, ev , büro, han, vs..eşyalarınızın Nakliyat Uzmanı ve gümrükleme hizmetleri güvenilir acenteler tarafından sağlanıp , yerine gününde ve hatta saatinde teslimatı yapılır. Yıldırım Nakliyat  taşıma ile ilgili bütün sorunlarınızı taşır.

Size geniş kapsamlı servis anlayışımızla eşyalarınızı yeni yerleşim yerine en dikkatli güvenli ve kolay şekilde ulaştırmayı öneriyoruz.
Büyük taşıma filosu 25 yılık tartışmasız tecrübesi ile Yıldırım Nakliyat zahmetli sevkiyat problemlerinizi sona erdirir.  Evden Eve Nakliyat servislerimizle tamamen sizin emrinizdeyiz.


Paketlemeden, sigortaya, gümrük formalitelerinden sevkiyat şekline kadar karşılaşabileceğiniz tüm güçlükleri çözmeye hazırız. önceden planladığınız süreye kesinlikle uyarız. Mesafeler bizim için önemsizdir.

Eşyalarınızı evden eve nakliyat, şehirden şehre Uzman kadrolarımızla en temiz malzemelerimizle ustası, ambalajcısı, taşıyıcısı ve istifçisi ile 24 saat 365 gün Siz Sayın Müşteri Adaylarına Hizmet Etmekten Onur Duyarız...

 

 
                      
  ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | HİZMETLERİMİZ | ARAÇLARIMIZ | İLETİŞİM